Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha töredezik a...

Mit tegyek ha töredezik a hajam és így nem tudom növeszteni? (Fenékig érő hajat szeretnék)

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Párhavonta muszáj vágatni.

Kulonben feltorik a tövéig egy idő után.

2021. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

3 havonta érdemes vágatni belőle egy centit.

A haj normál esetben havonta egy centit nő. Ha 3 havonta megszabadulsz egytől, akkor a maradék 2 egészséges lesz, nem kopik/törik feljebb.

2021. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vágatsz belőle akkor nem tud nőni
2021. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy nőtt meg,ha a végéből vágattam. Szedtem vitamint,egészségesen étkeztem
2021. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A keratinos feltöltés is jó ötlet lehet. Persze nem tart örökké csak nehezebben törik egy darabig a haj.

Persze vágatni sem árt belőle 2-3 havonta. Figyelj arra is milyen fésüvel fésülöd, mennyiszer mosod.

2021. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Senior Séf ***** válasza:
40%
Tedd rendbe a bélflórádat.
2021. nov. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én 13 éven keresztül nem vágtam belőle egy cseppet sem és fenék alá ért. Azt vettem észre minél kevesebbet foglalkozol vele annál gyorsabban nő szóval: kevésszer mosod, nem vasalod,nem is fested én pl balzsamot sem használtam. Azóta levágattam....vasalom...festettem évekig, keratinos hajegyenesítés,balzsamok.. olaplex és vagatok is belőle.......vagy 3 éve novesztem és semmi......nem nő meg még egyszer olyanra mint akkor volt
2021. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Vagasd le es hasznalj inkabb wc papirt.
2021. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Shannaro válasza:
53%
Genetikától is függ, mennyire erős a hajad. Azt mondják argán olajos kezelés serkenti a növekedést és erősíti is a hajat, de ezt személyesen nem próbáltam.
2021. nov. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!