Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakállat szeretnék növeszteni...

Kdani9999 kérdése:

Szakállat szeretnék növeszteni de sajnos pár helyen hiányos kicsit 😅 Tudnátok e olyan szakállnövesztőt vagy ápolót ami nektek esetleg bevált ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 3. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Új hajhagymát max hajbeültetés csinál.
2021. nov. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Figyelj a táplálkozásodra. A-vitamin, B-vitaminok, ómega zsírsavak. Aztán ugye vannak mindenféle extra készítmények, amelyek állítólag növesztik a szakállat, bár én még egyiket sem próbáltam ki. A genetika is elég fontos tényező, nem mindenki tud rendes szakállat növeszteni.
2021. nov. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hol hiányos, ha száj alatt(ott ki lehet borotválni kockába), ha hosszabb is 3-4 centi akkor érdemes olajjal megpróbálkozni, amit az arcbőrödön is kicsit eldolgozod.

Tonikkal érdemes áttörölnöd azokat a részeket ahol hiányos, egy Balea-s olaj elegendő még számodra.


Nekem 19 éves koromtól volt borostám 27 éves koromban tértem át egy 4 centis szakállra, és még most is van egy kis 1 ft-os nagyságú hiányos terület a szám alatti részen, de nem zavaró. A sűrűségét pedig a genetika adja többnyire.

2021. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!