Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb férfi, ha elkezd kopaszodni, azonnal leborotvája a haját, amikor egy ízlésesen levágott kopaszodó fej is lehet iszonyúan szexi?

Figyelt kérdés

Nekem a teljesen csupasz fej taszító! mi több... de nézzük csak példákat, milyen egy szépen vágott kopaszodó frizura?


[link]


[link]


[link]


Most őszintén, nem kultúráltabb ez így mint a borotvált csillogó fejbőr?



2021. nov. 15. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert nem akarnak 25 évesen 45 évesnek tűnni, joggal.
2021. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
És kopaszon, s.ggigérő homlokkal fiatalos? 😂
2021. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első! Szerinted full kopaszon hány évesnek néznek ki szakállal? :D Mert ha nincs szakáll, full kopaszon, akkor totálisan cuppantott fejük van, ami gázabb mindennél!
2021. nov. 15. 21:24
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő hogy nézne ki csillogó fejjel ezzel a fejformával?:D [link] Jó fiatalosan, mi?:D
2021. nov. 15. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

100% egyetértek kérdező.

Amúgy társkeresőztem nyárob, alig találtam nem kopasz pasit. Piaci rés ;)

2021. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Jason a nagyon kevés kivétel részét képezi, őt nem illik képbe hozni a világ többi kopaszodó tagjával. Neki a vagyona, személye mellett ugyan mindegy hogy van-e haja vagy nincs.

Egy magyar srác a hétköznapokban meg megkapja a pitsáktól hogy de helyes vagy úristen, utána meg jön a de ha lenne még hajad is duma.


Az ember hajjal születik, viszont a fejformáját nem tudja befolyásolni(azt csak a fodrász oldja meg a technikával) akinek nincs jó fejformája hordhat sapkát, vagy felvállalja, de lehet olyan nőktől fog elesni akikre vágyott volna.

Én azokat nem értem akiknek van hajuk mégis borotválják a fejüket 70-80kg-s emberként, mire fel?:D Ettől senki nem lesz keményebb, oda mindig is kellett a 90-100kg+izom és tetoválás szép számmal, hogy hiteles legyen azért.

2021. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezek a példák azért nem jók, mert itt nem a frizura a jó, hanem alatta a sármos, szívdöglesztő pasas. Ha ugyanezt a hajat ráapplikálod a zöldséges Józsira, nem ugyanazt a végeredményt kapod.
2021. nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
hetes, csupasz fejjel jobb a zöldséges józsi? ha igen, miért?
2021. nov. 15. 22:06
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ha valaki erősen kopaszodik, akkor már jobb ha inkább letolja telejesen.

[link]

[link]

[link]

A kis gyenge pihékkel a fejükön sokkal nevetségesebben néznek ki.

2021. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az első abszolút szarabbul néz ki, már bocs! A másik kettő pedig nem ment fodrászhoz :D Azért, ha valaki csak úgy hagyja nőni mindenfelé, az nagyfoku igénytelenség.
2021. nov. 15. 22:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!