Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a lábam nekem is...

Hogy lehet a lábam nekem is olyan tükörsima és csillogó?

Figyelt kérdés
TV-ben szoktam látni beszélgetős műsorokban, mikor a nők keresztbeteszik a lábukat vagy pl. tegnap az X-faktorban Csobot Adélnál, hogy nem az, hogy nem szőrös a lába, de úgy néz ki, mintha soha nem lett volna szőrös és mégcsak nem is szárad ki, hanem egyenesen CSILLOG, értitek, fénylik a lába. Hogy tudnék én is ennyire sima lábakat elérni?

#láb #borotva #epillál
2021. nov. 15. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Harisnya
2021. nov. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Van csillogó harisnyám, de ez nem olyan volt.

Én eddig az epilálást és a borotvát próbáltam, de egyik után sem túl egyenletes a szőrtelenség, láthatatlan.

2021. nov. 15. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenfele labkezeles, testradir, testapolo, gondolom van olyan krem is, amivel ezt a csillogo hatast eri el.
2021. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es gondolom gyantat hasznalnak.
2021. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos vagyunk páran,akinek erősebb a szőrzete,többek közt én is.Nekem mindenhogy látszik,bármivel van leszedve,még gyanta után is,mert olyan vastag,erős szőrszálaim vannak,hogy látszik a helye,ahogy kitépik. Ők bizonyára szerencsésebbek,vékonyabb a szőrük.
2021. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5 illetve szerintem a bor es a testszorzet szine sem mindegy. Bar talan inkabb a bor. Sotetebb bor mindig egyenletesebbnek latszik. Nekem nagyon feher, nem napozom es nem is szolizom.
2021. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon hófehér 50+os naptejjel is leégek 1-2 óra alatt pl.5-6ig nyáron.

Középbarna a lábszőröm, nem szőke, nem feketés. Nem pihe de nem olyan erős, kezelhetetlen drót.

2021. nov. 15. 10:54
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Annyi szerencsém van,hogy bár ilyenkor fehér a bőröm,nagyon bírom a napot és nyáron csokibarna szoktam lenni. Olyankor ha leborotválom és bekenem testápolóval,nekem is az a sima,fényes hatást kelti,igyz csak pár órahosszáig,mert aztán megjelennek a fekete pontok. Az erős szőrzet hátránya,nekem sajna nagyon erőteljes.
2021. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
műsorban fullos cicomát kapnak.. 3 óra smink..arc nyak láb is tuti!! ne abból indulj ki..
2021. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy végigcirógatom és masszírozom a combodat és a lábszárad, és sokkal jobb lesz utána. ;)
2021. nov. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!