Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti milyen parfümöt...

Lányok, ti milyen parfümöt használtok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy próbálom megtalálni azt a parfümöt ami a védjegyemmé válhat. És kíváncsi vagyok, hogy másoknak mi tetszik és mi jött be, így könnyebb lenne keresgélnem is.

Én inkább az édesebb, de nem fullasztóan édes parfümöket preferálom és amik ugye tartósak is. (De persze nem méregdrága,megelégszem egy Avonossal is vagy esetleg dm-essel) Ha van valakinek ajánlása, szívesen várom.



2021. nov. 12. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ariana Grande Ari - Nekem ez a kedvenc illatom, amit ha kell, százszor is újravennék, mert minden benne van, amit szeretek: friss málna, grapefruit, édes mályvacukor, lágy fás jegyek és rengeteeeg pézsma, ami hihetetlenül szexivé teszi.

Mielőtt mintám lett volna belőle, én is azt hittem, hogy valami bugyuta, túlárazott celeblötty lehet, de kellemesen csalódtam.

Viszonylag drágább, mint a Avonos kategória, de ezerszer inkább megéri, mert tényleg egész nap érezni, pár fújás elég belőle.

De azért nem is Dior-Chanel-Gucci árban van.

2021. nov. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!