Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert gúnyoljak azt aki nem...

Miert gúnyoljak azt aki nem szortelenít intim tájékon a szaunában?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 19:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Megérkezett a nyelvész barátunk. Erre szoktam mondani,hogy értsd jól Pistike! De azért köszi a viccet,jót nevettünk!
2021. nov. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Évek óta szaunázok, de még soha nem hallottam, hogy bárki is szóba hozta volna ezt a kérdést.

Mindenkinek a magánügye.

2021. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 veterán vas ***** válasza:

Sok szaunában megfordultam már, de nem hallottam, hogy valaki megjegyzést tett volna a szőrtelentésre.

Persze ez nem zár ki semmit, mert ostoba, kulturálatlan ember szinte bárhol felbukkanhat.

Szerintem egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni egy ilyen beszólást.

2021. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hova jársz, de én csak textilmentes szaunába és sosem foglalkozott senki azzal, hogy a másiknak szőrös vagy szőrtelen.
2021. dec. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Soha, senkit nem láttam még senkit a szaunában borotválni magát.
2022. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!