Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert gúnyoljak azt aki nem...

Miert gúnyoljak azt aki nem szortelenít intim tájékon a szaunában?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 19:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Szaunákban nem illik másik intim tájékát nézegetni, föleg nem kommentálni.
2021. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Magyarországon nem szokás meztelenül szaunázni. Lehet, ez a baj, nem az, hogy szőrös vagy-e vagy sem...

Ahol meg ez a jellemző, ott még sose láttam, hogy bárki megjegyzést tett volna a többi emberre.

2021. nov. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert senki sem kíváncsi a szőrös vagy szőrtelen intim tájékodra.
2021. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
92%
Mert gyökerek. Ahol van a szaunának kultúrája, ott még véletlenül sem nézegetik egymást az emberek, nemhogy beszólogassanak más testére.
2021. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tapasztaltam sose ilyet.

Ez nem jellemző, szerintem valami egyedi bunkóval hozott össze a sors véletlenül.

2021. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Mi pár fős baráti társasággal szaunázunk néha,az egyik srác épített szaunát a házában. Eleinte bikiniben,aztán elkezdtük meztelen. Én sem szőrtelenítettem és meglepett,hogy mindenki más teljesen csupasz.Természetesen nem gúnyolt senki,de vicces megjegyzéseket azért kaptam rá,mondjuk én nem szívom mellre,elnevettem.L.
2021. nov. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert korlátolt sok ember. Én voltam olyan helyen, ahol van pucér szauna és évekig tök normálisan viselkedett mindenki, nem voltak megjegyzések. Tavaly viszont sajnos elkezdtek beszivárogni olyan (gondolom egyedülálló) fiatal kis h. lyegyerekek, akik titokban beviszik a mobilt és fotóznak. Ezért szánalmas ez az ország, hogy egyeseknek mások cs. sztetése minden öröme.
2021. nov. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ahova én járok ott bizonyos napokon csak natur lehet szaunázni .Fiu vagyok elég bozontos de még sose kaptam beszólást. Igaz néha észreveszem hogy néznek de nem tolakodóan
2021. nov. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Vicces megjegyzést (Randi lesz?) mi is tettünk a koli zuhanyzóban amikor láttuk, hogy valaki nagyon borotválkozik ott lent. De csak egymás közt, mi akik jól ismertük egymást és úgy hogy ne legyen bántó.

Szauna, vagy nem szauna, azért rosszallóan megszólni valakit, mert szőrös/nem szőrös, hát elég nagy bunkóság!

N

2021. nov. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Bénabakter ***** válasza:
52%
Mert senki sem szokott a szaunában szőrteleníteni. Azt előtte (otthon) illik elvégezni. :-D :-D
2021. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!