Szolárium? Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én nem jártam még soha szoláriumba,de most szeretném kipróbálni. Mi a menete? Van külön öltöző,levetkozok, és uccu neki? :D Olyan fehér vagyok mint a hulla,és eléggé ki vagyok pattogva,barátnőmnek segített a szolárium. Nem szeretnék rendszeresen járni természetesen,csak mostanába pár alkalommal.

Igazából semmit nem tudok róla. Nagyon izzad közbe az ember? Én szeretnék lezuhanyozni utánna,mert úgy tudnám csak megoldani sajnos, hogy munka előtt megyek. Van erre lehetőség a szoláriumokba? Illetve álló,vagy fekvő szolit választanátok?

Köszönöm szépen


2021. nov. 7. 02:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem leírni, hogy barátom is lehet elkísérne kipróbálni. Az álló szoliba,van lehetőség hogy ő is bejöjjön velem együtt? Neharagudjatok a sok butaságért :D
2021. nov. 7. 02:25
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Bemesz, megmondod hany percet szeretnél és melyik tipusba.

Meg mutatja a gépet, hogy kell használni. Ahhol van a gép ott tudsz vetkőzni, de zuhany szerintem nincs. Az izzadás nem vészes.


Viszont a fehér bőröd miatt és ugy általában senkinek se szoktam javasolni a szolit.

Teljesen felesleges szolgáltatás.


A te boroddel meg soha nem leszel barna. Még egy halvány szined is csak kin keservesen lesz.

A kipattogasra meg kémiai hamlasztót vegyél(aha és bha sav). Sokkal több értelme van, mint a szolinak.

2021. nov. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bevallom régen én is elmentem párszor, akkor hagytam abba, amikor megláttam barátnőm anyukáját, aki kb. 15 éven át heti szinten szolizott. Aztán felvilágosított barátnőm, hogy ő valójában a nővére :O


Az UV-C fény megöli a bőrsejteket, a bőr természetes megújuló képessége ellehetetlenül. A károsodás helyreállíthatatlan, nincs az a krém, ami segítene. Sebész kés alá feküdni meg nevetséges 35 évesen.

2021. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!