Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van-e olyan szolárium, ahol...

Van-e olyan szolárium, ahol valamilyen festékkel fújnak be, és nem lámpákkal világítanak meg?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha kicsit furcsán hangzik a kérdésem, de mindjárt kifejtem.

Szóval szeretnék valahogyan barnulni, de egészségügyi okok miatt nekem nem ajánlott a hagyományos szolárium, vagyis amikor fekszel vagy állsz esetleg a lámpáknál. Én otthon kipróbáltam barnító krémet, de az nem vált be egyáltalán. Szóval amire kíváncsi lennék az az, hogy van e olyan szalon, ahol befújnak barnító festékkel, például hogy beállsz és akkor megy rád mondjuk par masodpecig, utana megszárad és barna leszel. Én ilyenre jobbára filmekből emlékszem, ezért kérdezem, hogy van-e ilyen. (Ha van, és valaki tud Kecskeméten vagy a közelében, az lenne a legszuperebb!)



2021. okt. 12. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Erre gondolsz? (Ha igen, akkor UV mentes barnulás keresőszóval fogsz hozzád közeli helyeket találni.)

[link]

2021. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ilyesmire. Ez igazából jó is lenne, az oldalt végig olvastam de utána gondoltam megnézem mit írnak róla akik kipróbálták de sajnos csupa olyat olvasok, hogy 2-3 nap után lejön, és utána foltosak is lesznek...azt meg annyira nem szeretném 😅. De alapvetően ilyen lenne jó, csak esetleg tartós. Keresgélek még hátha van.
2021. okt. 13. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!