Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen színű hajatok van?...

Milyen színű hajatok van? Szeretitek a színét?

Figyelt kérdés

Nekem sötéteszőke,enyhe vöröses beütéssel.

Én nem szeretem,sötétebbet szeretnék. Később sötétbarnára fogom majd festeni (1év múlva kb.)



2021. nov. 5. 13:48
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Az nagyon szép lehet:)

Nekem is volt olyan hosszú,de egy kedves fodrász ismeros elronotta,hogy szépen fogalmazzak.

Ő csak a végéből vág,csak a végéből.. Aha.

Először kb. Hátam közepéig ért,aztán mellig..(azt mondta,majd ő tudja mennyit vágjon) . Na aztán majdnem vállig erő lett,mondtam,hogy akkor legyen ilyen vall fölött erő,miért ne. Persze kozbeszolhattam volna,de végülis semmi bajom nem volt szzok,hogy ilyen rövid lett🙂

2021. nov. 5. 15:48
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hátközépig ér (de növesztem) és nagyon sötétbarna, majdnem fekete, de meleg tónusú. Volt egy időszakom tinikoromban amikor szerettem volna szőke lenni de most imádom a színét.
2021. nov. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világosbarna (gesztenyebarna)


Nagyon szeretem főleg így ősszel.


Azért imádom mert nem csak a hosszú hosszal néz ki jól. Eddig mindig hosszú volt de most fél éve levágattam és a röviddel szerintem mégszebben kijöna színe. Szerencsére nagyon fényes és puha is így semmi panaszom nem lehet

2021. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, nekem hátközépig ér.
2021. nov. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Noren1989 ***** válasza:
100%

Hideg sötétbarna az alap árnyalata, de jelentősen őszülök, főleg halántékon.


Nem szeretem, nem utálom, a korral jár.

Stílusban röviden szeretem hordani.


32/F

2021. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legunalmasabb, jellegtelen sötétbarna (de sokan titulálták már feketének); a fonákján vörös, fejtetőn - az erős őszülés miatt - ezüstös fénnyel. Derékig ér.
2021. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Sötétvörös.
2021. nov. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Eredeti hajszínem barna. Valami fakó barna, a töve világosabb. Mindig is utáltam. 14 éves korom óta festem.

Most épp lila színű.

2021. nov. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Bellatrix:3 ***** válasza:
100%
Eredetileg barna. Már vagy 5 éve kék. Váll fölé ér. 16 éves koromtól festem, volt már a szivárvány minden árnyalata.
2021. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Most fekete és imádom, az egyik kedvenc hajszinem
2021. nov. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!