Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért olyan a haja még friss...

Miért olyan a haja még friss mosás után is, mintha zsíros lenne?

Figyelt kérdés
A húgommal és az anyámmal ugyanolyan sampont használunk. Az én hajammal nincs ilyen probléma, az anyukáméval sem. A húgomé mindig olyan, mintha zsíros lenne, mosás után is. Egyszerűen fogalmunk sincs, hogy ez mitől lehet. Fényes, de "tincsekbe áll".Egyenes haja van, és a teteje olyan, mintha ugyanúgy állna, mint mikor zsíros neki. Már nem is balzsamozza, arra gyanakodtunk, de semmi változás. Hetente kétszer mossa, és alaposan kiöblíti. Erre tudnátok valami tanácsot adni?

2021. nov. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy vastagabb szálú az övé. Vagy nem tudom, egyszer mossa meg neki valaki, hátha rossz a technika.
2021. nov. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül válik be neki is az a sampon, mint ami nektek, próbálgasson ki másikakat is.
2021. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
probaljon mas sampont, illetve lehet nem samponozza be elegge, vagy nem mossa ki elegge
2021. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek jó ugyan az a sampon.

Nálunk az egész csalad Wu2-tőt használ, nekem nagyon nem jött be. Én Baleat használok, és nagyon szuper. Nekik az nem jó.

Szóval próbáljon kis mast,valamelyik biztos jó lesz neki (ami neketek valószínűleg nem jön be)

2021. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. nov. 1. 22:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Jobban zsírosodik a fejbőre. Olyan kell neki ami jobban szárít.
2021. nov. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!