Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az a valami amit ha rá...

Mi az a valami amit ha rá fújok a hajamra akkor olyan lesz mintha hajat mostam volna és nem lesz zsíros mert megtisztítja??

Figyelt kérdés
Van ilyen, egy ismeretterjesztő csatornán láttam, azt is mondta olyankor jó ha nincs idő hajat mosni. Én vennék ilyet. De nem jut eszembe a neve. Valaki tudja lányok?

2020. nov. 14. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szárazsamponra gondolsz? 🤔
2020. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Száraz sampon. Meg nem tisztítja, de jobban fog kinézni a haj, nem fog annyira zsírosnak tűnni, plusz egy kis tartást is adhat neki.
2020. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen arra szerintem. Azt mutatta akkor jó ha nincs idő hajat mosni
2020. nov. 14. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, arra való, de én pl sima hintőport használok erre a célra, mert ugyanazt érem el vele, csak sokkal olcsóbb és kevésbé irritál. #1 voltam.
2020. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Száraz sampon.

Arra vigyázz hogy fehér lesz a hajad ha túl sokat fújsz rá.

2020. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!