Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet, hogy 2 hajfestékt...

Mitől lehet, hogy 2 hajfestéktől is inkább vöröses lett a hajam?

Figyelt kérdés

Először egy világos barnát akartam (Syoss oleo) ebből világosabb lett ugyan, de inkább világos vöröses narancsos mint barna.

Néhány hónap múlva és sötétebb barnát próbáltam (Garnier) és barnás, vöröses fényű lett megintcsak. Mitől?


2021. okt. 31. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen számozású festékeket vettél?
2021. nov. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az sem mindegy persze, hogy milyen volt az alapod.
2021. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
4-60,és 6.23 voltak. Alap hajszínem semmilyen világosabb barna.
2021. nov. 1. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor itt a baj, mindegyikben van vöröses, rezes árnyalat.

Az első szám jelenti a színmélységet (az alap színt) a pont utáni számok pedig az árnyalatok. Tehát pl a 6.23, az sötétszőke, opálos arany árnyalattal. Minden márkánál vannak árnyalati eltérések, de azért a pont utáni számok nagyjából ugyan azt jelentik mindegyiknél. Tehát amiben van 3-as, 4-es, 6-os és talán még az 5-ös, azok biztos, hogy vöröses, narancssárgás, rezes árnyalatúak lesznek.

Találsz a neten erről egy csomó táblázatot amúgy.

Én mindig olyannal festem, amin a pont után 1-es van. Ez általában hamvas árnyalat.

2021. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!