Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hozhatnám rendbe a hajam?

Hogyan hozhatnám rendbe a hajam?

Figyelt kérdés

Gyorsan zsírosodik (két naponta kell mosnom), de már a mosást követő nap is zsírosnak látszik. Összeáll, lelapul.

Előre köszönöm a válaszokat.


2021. okt. 31. 11:09
 1/5 anonim válasza:
65%
Ha jól emlékszem, középsuliban azt mondta nekünk a biosztanár, hogy minél gyakrabban mosod, annál zsírosabb lesz, és akinek zsíros a haja, annak ritkábban kéne mosnia. Nem tudom, hogy ez igaz-e vagy sem. Kérdezz meg egy bőrgyógyászt vagy kozmetikust.
2021. okt. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
1# Igen,így van
2021. okt. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Ha alapból zsíros a hajad, attól nem lesz kevésbé zsíros, ha nem mosod meg.Most gondolj bele, ha valakinek zsíros az arcbőre az kevésbé lesz zsíros, ha csak heti egyszer mos arcot? Nyilván nem.

Persze, ha túlszárítod a bőrt az kompenzálhat extra faggyútermeléssel, nálad nem hiszem, hogy ez a helyzet.

Inkább rá kéne jönni, hogy mitől zsírosodik így a hajad és megfelelő sampont találni hozzá.Az is lehet, a samponod vagy a balzsamod tehet róla.Nekem akkor volt ilyen a hajam, mikor rossz terméket használtam.

2021. okt. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz be egy minőségi száraz sampont, és a végére balzsamot, hogy ne menjen tönkre a sok mosástól. A zsíros hajra nem mindenkinek ugyanaz válik be, szóval neked nem tudom, mi lenne jó. Nekem a head & shoulders bevált a zsírosság ellen, csak a színező nagyon kopik tőle, és a vége is letört.
2021. okt. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van valami abban amit az egyes ir. Őszinten megmondva online okt. alatt nem igen volt kedvem 2-3 naponta hajat mosni a semmiért (nem látta senki), egy héten egyszer mostam meg. És mostanra már 5 napot is kibír, és utána szárazsampont használok mert a töve picit zsirosodni kezd, és szombaton mosom mindig ( kolis vagyok ezért szombaton😂)
2021. nov. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!