Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mivel hozhatnám...

Szerintetek mivel hozhatnám helyre a hajam?

Figyelt kérdés

Kiszivattam, itthon ..szőke szerettem volna lenni, viszont nem sikerült sárga és mindenféle színű lett...előtte fekete volt. Majd visszafestettem feketére mert szörnyű volt, száraz stb. Kb fél éve de még mindig annyira töredezik, hogy amikor fésülöm apró 1-2,3 akár több centiméteres hajvégek törnek le. Folyamatosan:/

A hajam nő mert felül látszódik, de így ami megnő alul le is törik. Vágni nem szeretném mivel szerintem kb a vállamig le kellene vágni, hogy minden töredezett véget eltüntessek. Most derékig ér. Használok hajolajat,regeneráló sampont és balzsamot. De annyira elszomorító, hogy ennyire töredezik. Vagy hagyjam s majd idővel ha letört mind már nemfog tovább? Nemtudom mit tehetnék;/


2021. jan. 25. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szőkítés roncsolja a szerkezetét, nem tudsz mit csinálni, 20-30cm vágás segíthet.
2021. jan. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rossz hir az, hogy kell az ollo. Es az ennyire roncsolt halott hajra hiaba teszel barmilyen csodaszert. Szerintem par hajmosas meg, es rajossz, hogy vagni kell.
2021. jan. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaaj. Feketére nem szabadott volna visszafesteni. Nagyon nehéz tőle megszabadulni, a legkárosabb hajfesték.

Én a helyedben fodrászhoz mennék, kérném, hogy fesse be világosabbra, utána levágatnám és nyugton hagynám. Hajvitamin, semmi formázás, és idő.

Ennyit tudnál tenni. Minél hosszabb ideig fested feketére, annál nehezebb lesz leszedni a feketét, annál jobban fog roncsolódni a hajad.

2021. jan. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hiába nem vágatod le. Jobban vissza fog törni és rövidebb lesz, mintha válligérőre levágatnád. Másrészt épeszű fodrász nem is vállalta volna el, hogy feketéből szőkét fest, mert ez nem így működik. 2 árnyalatonként szabad világosítani. Szétégetted a hajad, ezen már semmi nem segít. Akár a füledig is visszatörhet, ha nem akarod levágatni. Ugyanoda fogsz jutni.
2021. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nullásgéppel.
2021. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!