Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk, fiatalemberek, férfiak!...

Fiúk, fiatalemberek, férfiak! Mennyibe szokott kerülni egy hajvágás, amikor fodrászhoz mentek? Csak hajvágás vagy mosás is? Írjatok sokan.

Figyelt kérdés

2021. okt. 30. 23:22
1 2
 11/18 anonim válasza:
én vagy 1,5 éve voltam utoljára, akkor 1500 körülire emlékszem egy olyan alap stílust ami oldalt rövidebb, felül nagyobb egy egyszerűbb átmenettel. most 1700-at tettem félre rá, holnap megyek, ha attól többet mond akkor egyrészt elcsodálkozok, másrészt benyögöm hogy hazamegyek 2 utcányira a hiányzó 1-2 száz forintért, ha emberséges akkor majd mondja hogy hagyjam
2021. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Majd írj, hogy mi történt!
2021. dec. 14. 19:06
 13/18 anonim válasza:
oké megírom majd. de ez vidéki kisvárosi környezet, lehet más árakkal dolgoznak mint népesebb helyeken
2021. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Az is érdekel, köszi, ha megírod. :)
2021. dec. 14. 19:19
 15/18 anonim válasza:
hát nagyon érdekes szituációba kerültem :) nem tudom én lehettem túl rég, vagy mi történik, nekiindultam 1700 ft-al hogy annyiból tuti kijön, hát mikor ott vagyok várakozom, nézem a papírt, látom hajvágás 2400 ft :D alatta hogy csak géppel 2 ezer ft. és a többi, igazítás 1700 stb. hát gyorsan nyugodtságot színlelve áttúrtam a zsebem és szerencsém volt hogy pont annyi aprót össze tudtam kotorni hogy kijöjjön a 2000, majd magyarázkodni kezdtem mikor sorra kerültem hogy én ezt a kétezres kategóriát szeretném mert ennyi pénz van nálam (néha túl őszinte vagyok) de rendes volt az úr, korrektül meg is dolgozott és olló is volt benne nem csak gép, majd odaadtam úgy a pénzt nulla borravalóval hogy a vége apró volt szóval kicsit égő szitu de nem látszott csalódottnak
2021. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes választ! Úgy látszik, ott is emelték az árakat. Még jó, hogy volt nálad 2000.- Ft. :) Aztán remélem, szép lett az új frizid! :) ;)
2021. dec. 15. 21:22
 17/18 anonim válasza:
igen, köszönöm. az otthoni összegányoláshoz képest mérföldekkel jobb, nem érzem kidobott pénznek
2021. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Mégiscsak szakértő kezek közé kerültél, de azért remélem, hogy az otthoni műveletek után sem szokott olyan rossz lenni.
2021. dec. 15. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!