Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más hajat vágott a fodrászom....

Más hajat vágott a fodrászom. Szerintetek van más jobb megoldás mint megvárni, hogy visszanő?

Figyelt kérdés

Rövid bob hajam van egy ideje. A fodrász valamiért sokkal rövidebbre vágta, mint szokta.

Kb ilyen lett:

[link]


Nagyon nem tetszik, nem szeretném kivárni, hogy megnőjön. Akkor inkább vágatnék még rövidebbet.


Ezzel csak az a probléma, hogy a felnyírás a tarkómnál 0mm -3mm átmenet elég magasan, szóval gyakorlatilag kopasz, emiatt csak nagyon rövid frizurákat találtam ekkora felnyírással.


Ilyesmiket:

[link]


Van esetleg más ötletetek, hogy mit lehetne ami nem ilyen drasztikus? Vagy inkább várjam meg, hogy megnőjön?



2021. okt. 24. 19:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Megmondtad magadnak a választ.

Egyébként nagyon kamu gyanús

2021. okt. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Sajnos tényleg így van. Nagyon örülnék ha csak kamu lenne
2021. okt. 24. 20:06
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Elso mar miert lenne kamu? Jol vagy?
2021. okt. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Másik ötlet, hogy próbáld megszeretni most ezt, amit vágott neked, mert véleményem szerint nagyon jól néz ki.
2021. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban így van amit írtál szerintem semmi gond nem lesz vele 2 hetente úgyis vágni kellene hogy jól nézzen ki. Akkor még csak alul kell felnyírni, újra kérsz időpontot igazításra nem egy nagy összeg sztem és pontosan elmondom hogy milyet szeretnél.
2021. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem fogom tudni megszeretni, ez a frizura nekem sosem tetszett, de megpróbálom. Még a rövidebbre vágás gondolatát sem akarom elvetni. Lehet hogy jobban tetszene
2021. okt. 24. 23:41
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak rajtad múlik de egy felnyírt bob ha idáig is az volt nagyon jól tud állni főleg ha fokozatosan van felnyírva ahogyan a képen is látszik. Egy ilyen bobot nem vágat mindenki csak aki bevállalja. De ha rövidebb fazont vágatsz nehogy rosszabb legyen eőbb kérd ki a fodrász véleményét. Mert a rövidebb sokkal később fog újra megnőni.
2021. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%

Nagy kamu ez a kérdés is.

Tudom hogy most az összes hajfétises férfi le fog pontozni de szerintem azért megéri leírnok a többieknek hogy lássák a tényeket.


Kamu a poszt. De miért is?

A kérdés már többször fordult meg ebben a formában az oldalon.

A hajfétises férfiak folyton a "felnyírt bubi" hajat erőltetik (meg a rövidebbet) elég feltűnően.

Ha nő lennél akkor nem lenne ilyen a szójárásod egy elrontott hajvágás után arról nem is beszélve hogy nem vágatnád le mégegyszer.

2021. okt. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nagyon tetszik az a rövidebb, amit belinkeltél. Szerintem próbáld ki.
2021. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%

Csatolj fel inkabb pothajat alulra. Es soha tobbet ne menj fodraszhoz.


Rovidebbet semmikepp se vagass,nem noies.

2021. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!