Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más hajat vágott a fodrászom....

Más hajat vágott a fodrászom. Szerintetek van más jobb megoldás mint megvárni, hogy visszanő?

Figyelt kérdés

Rövid bob hajam van egy ideje. A fodrász valamiért sokkal rövidebbre vágta, mint szokta.

Kb ilyen lett:

[link]


Nagyon nem tetszik, nem szeretném kivárni, hogy megnőjön. Akkor inkább vágatnék még rövidebbet.


Ezzel csak az a probléma, hogy a felnyírás a tarkómnál 0mm -3mm átmenet elég magasan, szóval gyakorlatilag kopasz, emiatt csak nagyon rövid frizurákat találtam ekkora felnyírással.


Ilyesmiket:

[link]


Van esetleg más ötletetek, hogy mit lehetne ami nem ilyen drasztikus? Vagy inkább várjam meg, hogy megnőjön?



2021. okt. 24. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
Szerintetek kamu a kérdés vagy csak én vagyok hiszékeny. Amúgy mindent el lehet hinni csak előadás kérdése ki hogyan tálalja. De azért tényleg furcsa ha tényleg rövidebb lett mint ahogy szeretted volna hogy gondolod hogy a még rövidebb jobb lenne.?
2021. okt. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

#8 Kicsit viccesnek találom, hogy azért mert rövid a hajam és feltettem egy ilyen kérdést hajfétises férfi lennék. Nem szeretném idegen embereknek bizonyítani az ellenkezőjét. Ha nem szereted az ilyen kérdéseket nem tudom miért nézed ezt a kategóriát.


Ha elolvastad a kérdést láthatod hogy amúgy is rövid hajam van már egy ideje, nem a rövid hajjal van problémám, hanem konkrétan ezzel a formával. Nem tetszik valamiért és lehet egy rövidebb fazonnal jobban érezném magam mert ez annyira nem tetszik.


Köszönöm annak, aki segítő szándékkal írt és a kérdésre válaszolt!

2021. okt. 25. 20:37
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én teljesen megértelek.meg tjdod mutatni a hajadat hogy most milyen? Akár hátulról mindent mást kitakarva
2021. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is támogatom az ötletet és akkor nem kételkedik senki hogy kamuzol. Attól hogy neked nem tetszik attól még jól állhat egy ilyen rövid frizura ,megváltoztatásához nem kell sok idő egy két hónap és már 2-3 centi sokat számít. De legalább ezta rövid fazont is kipróbáltad./pipa/
2021. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A válaszok alapján akkor várok inkább és kibírom ezt a kis időt. Képet nem szeretnék ide kitenni de nem is tudom hogy kell igazából. Azért biztosan nem hogy bebizonyítsam. Nagyon köszönöm mindenkinek aki segített!
2021. okt. 27. 23:41
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hu, nagyon tetszik mindkét frizura!
2021. okt. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Remélem, azóta már tüsi hajjal csábítod a pasikat :-)
2022. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!