Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megoldható? Nem lesz baj,...

Megoldható? Nem lesz baj, hogy más a márka? Szépen be fogja majd?

Figyelt kérdés
Voltam 2 hete fodrásznál és elég hosszú hajam van. Az tanácsolta, hogy én vegyem meg a hajfestéket. Meg is vettem 6.5, mahagóni színű Imperity (?) hajfestéket ajánlottak, ami 100 ml-es. Hát amikor elkezdte a fodrász felkenni, akkor kiderült, hogy kevés. Megpróbálta azért befesteni a barna hajam. Most úgy néz ki, hogy a hajtövem vörös/mahagóni és a hajvégem meg úgy az egész olyan vörösesbarnás. Sok helyen még barnát is látok.. Arra gondoltam, hogy letelik a 3 hét és veszek 2 doboz (120 ml) Pantene hajfestéket, amit anyukám fog felkenni. Régen is ő festette a hajam ugyan ezzel a színnel. Esküszöm nincs rendes fodrász a környékemen, már nagyon soknál voltam...
2021. okt. 25. 10:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolog hogy ugyanaz az árnyalat összejönne.
2021. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ne menj olyan fodrászhoz akinek hajfestéke sincsen . Persze ha valaki valami nem szokásos árnyalatot szeretne érdemes előtte konzultálni a fodrásszal , hogy betudja szerezni . Nem is lesz szép a hajad ha bármilyen fodrászhoz elmész .
2021. okt. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a második festés sem segítene rajta?
2021. okt. 25. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Én rendszeresen pantene-t veszek, hiába olcsó, drogériás meg stb.. az összes fodrászkellékes festéket amit felkentem ezzel javítottam ki. A mahagónis árnyalatokkal azért vigyázz, mert sokszor fekete lesz tőle a haj. Anyósomnak ezzel festem rendszeresen. Szóval egy árnyalattal világosabbat vegyél, mint amit tényleg szeretnél. Előbb a világosabb részekre kend fel, aztán a többire.
2021. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Már volt ilyen színű a hajam kb. 5 évig, igazából még lilás is és sosem volt problémám vele. Jövő pénteken megpróbálom, hátha. Majd megírom, hogy sikerült-e kijavítanom.
2021. okt. 26. 11:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!