Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos fejbőrre mit...

Pattanásos fejbőrre mit ajánlanátok férfinak? (lent)

Figyelt kérdés

23 vagyok. Pattanásos a fejbőröm,és a fodrászom azt mondta emiatt többé nem vállal el,mert szerinte undorító ha kifakad.Azt tanácsolta mutassam meg bőrgyógyásznak.

Eléggé sűrű,vastagszálú gyorsan növő hajam van, rövid. 2-3 hetente járok fodrászhoz.

Head shoulders sampon mentholos korpásodás elleni sampont használok évek óta. 2-3 naponta mosok hajat.



2021. okt. 24. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj bőrgyógyászhoz vele, tud adni gyógyszert.
2021. okt. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az kimaradt hogy megmutattam orvosnak bár nem bőrgyógyász hanem belgyógyász,és azt mondta azért van mert sűrű a hajam és nehezebben tud szellőzni a bőr. Szerinte az ilyen "pattanásokra való" antibiotikuok tönkre teszik a szervezetet. Szerintem is,mert szedtem verejtékmirigy gyulladásra Cifran,tanutan-t is és teljesen tönkretették az emésztésem,és a gyomrom.
2021. okt. 24. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Esetleg próbáld ki a cerave sa lemosóját. Gyógyszertárban vagy netről tudsz rendelni.

Ugyan ez arclemosó, de én samponnak is szoktam használni(elsősorban a habzó lemosót, de ezt is próbáltam már).

2021. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, hónapokig szedtem antibiotikumot a pattanásaimra, nem tett tönkre semmit. (Évente nézik a vérképemet munka miatt.)
2021. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmentem bőrgyógyászhoz,ezek "androgén" kelések. Magas férfihormon szint miatt lehet,szerinte,ami megmagyarázza azt is hogy két naponta kell borotvákoznom.

Szerinte nincs vele teendő,a hormonális rendszerbe emiatt beavatkozni nem szabad mert több kárt tennének mint hasznot. Azt mondta váltsak fodrászt.

2021. nov. 2. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!