Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy dajer (dauerwelle) nem...

Ha egy dajer (dauerwelle) nem úgy sikerül ahogy kell, az a fodrász vagy a hajam "hibája"?

Figyelt kérdés

20 évesen dajer volt a hajamban. Gyönyörű volt. Egészséges és sokáig tartott. 4-5 évvel később ismét csináltattam (ugyanaz a fodrász). Nem sikerült. Éppen kicsit hullámos volt, másnapra semmi nem látszott. Most újra eltelt 6-7 év és újra fellobbant a göndör haj vágya.

Megint a fodrászommal megbeszéltem (20 éve hozzá járok), szeretnék. Több mint fél évig készítettük fel a hajam rá. Nem festettük, szépen vágva lett stb. Menzeszem se volt meg, antibiotikumot sem szedtem...mert ugye ez mind befolyásolja...és megint fos lett. Elöl a frufrum gyönyörű göndör volt, a többi hullámos. De az is csak úgy ha rengeteg hajhabot tettem bele. Ma meg mostam a hajam és semmi. Egy hetes lenne, de már nem látszik. Olyan mint két hete volt. Bosszantó, mert nem tudom mitől van,hogy nem sikerült? A hajam sz@r? Pedig egészséges hajam van. Vagy a korral jár? Vagy a fodrász nem jól csinálta?

A pénzről már ne is beszéljünk, hogy igazából kidobtam az ablakon.


2021. okt. 23. 15:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!