Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik a legrosszabb és a...

Melyik a legrosszabb és a legjobb sampon?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 20:36
 1/7 anonim válasza:
100%
Még egyikkel sem találkoztam, az átlagos árú drogériás samponokat vásárolom, általában ugyanazt a 2-3 márkát váltogatom.
2021. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez elèg relatív. Kinek mi vàlik be. Kinek milyen a haja.
2021. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a mentholos head and shoulders-t használom mindig. Fürdeni is azzal szoktam.
2021. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Kerastase termékek a legjobbak. Igaz, nem olcsó, de egyszerre minimális mennyiséget kell használni belőle, és a hajmosások számát is csökkenti. Így hosszútávon végül is megéri. Több fajtája létezik, többféle hajtípusra. Nekem csodát tett a hajammal, előtte évekig szenvedtem vele, pedig már mindent kipróbáltam.

Egyébként szerintem az Yves Rocher termékek is elég jók.

2021. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez változó. Nekem a Head&Shoulders bevált, jelenleg DM-es babafürdető+sampont használok. A Swatchkopfosoktól brutálisan viszketett a fejem.
2021. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ezt írják előttem is ez jaj függő pl.

Nekem a leges legszuperebb a balea professional glossy braun sampont+balzsamot használom és a hajam meg sose volt ilyen gyönyörű:)


A barátnőm Bothanic Teraphy green tee-t használja és csoda szép a hajad.Kipróbáltam és baromi száraz lett a hajam.

Anyukám és a nagymamám is Wu2-t használ és imádják én meg ugynezek ki hajmosás után mint egy szénakazal.

Szóval ez változó!

Az én hajam elég dús és vastag.

sötétszőke/világos barna,de van benne vörös(nagypapámtol orokultuk). A töve kicsit hamarabb zsírosodik de a vege száraz. Amióta ezt a sampont+balzsamot használom azóta gyönyörű és fényes:)

2021. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
*Haj függő
2021. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!