Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Notinonak visszaküldhetek...

Notinonak visszaküldhetek olyan parfümöt, amiből hiányzik kb 3-4 ml?

Figyelt kérdés
Tévesen vásároltam egy parfümöt, de már használtam pár alkalommal, mire rájöttem, hogy a teszter meg a parfüm nem is ugyanaz (megegyezik a márka, csak egy másik verziót vásároltam, nagyon elrejtették a feliratot). Viszont most már rendesen megfigyeltem melyik illatból van teszterem, de így biztos vagyok, hogy a vásàrolt parfümöt nem használnám, ha meg van a szerelemillat. Tehát ha hiányzik pár ml, visszaveszik még a parfümöt?
2021. okt. 5. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű.
2021. okt. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják vissza venni
2021. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Cserére, ára visszatérítésére visszaküldheted-e?

Nem.

"Csak úgy" visszaküldheted-e?

Persze, ott aztán megy a kukába.

2021. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem is tudom hogy gondoltad. :D
2021. okt. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha reklamálsz, - pl. kiderült, hogy lejárt vagy hamis terméket küldtek, nem olyan, mint a képen, - vagy csak egyszerűen nem vagy elégedett a termékkel és ezt közlöd velük azon a nyomtatványon, ami a honlapon is fellelhető, akkor visszaveszik. Elméletileg levásárolható ajándékcsekket szoktak adni ugyanabban az értékben.
2021. okt. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2021. okt. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5-os, a kerdezo cseszte el, nem ok kuldtek rosszat. Az nem indok, hogy nem tetszik neki az illat, mert errol nem a gyarto tehet, ez nem minosegbeli problema.
2021. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen te rendeltél rosszat, nem ők hibáztak és már használtad is vagyis ők már nem tudnának mit kezdeni vele. Ha neked nem kell, akkor ajándékozd oda valakinek vagy add el.
2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

"Szeretnénk felhívni a figyelmét arra, hogy a törvény szerint felelősséggel tartozik a termék természetének, tulajdonságának és működésének megismeréséhez szükséges, nem megfelelő bánásmódból következő értékének csökkenéséért (pl.: amennyiben a parfümöt azután is használja, miután már egyszer kipróbálta). Ezért ilyen esetben csak arányos részösszeget tudunk Önnek visszatéríteni."

2021. okt. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!