Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik fényvédő nem hagy...

Melyik fényvédő nem hagy fehér réteget és nem csillog utána az arcom?

Figyelt kérdés
Köszi előre is az ajánlásokat :)

2021. okt. 2. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez az adott ember bőrtípusától is függ, de én a La Roche Posay és az Uriage naptejeiről szinte csak jót olvastam és van belőlük több fajta is különböző bőrtípusokra.
2021. okt. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a DM SunDance márkájúak beváltak.
2021. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :D

A Rossmannos sun ozon-t használom jelenleg de egész nap sápadt fehér tőle az arcom :D Emiatt nem is szeretem használni a fényvédőt pedig tudom hogy fontos!

2021. okt. 2. 17:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eucerines fenyvedok is nagyon jok. Soha ne olyat vegyel, ami konkretan naptej es testre van, az nem mukodik jol arcon mindennapos hasznalatra, es meg sminkelni se lehet ra.

Kivetelek persze biztos vannak, de nekem ez a tapasztalatom.

2021. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem köszi! A sun ozonos testre való, de egy lánynál láttam instagramon, hogy arcra is ajánlja.

A kifejezetten arcra való fényvédők nem hagynak fehér nyomot?

2021. okt. 2. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Én is a DM sundance-t használom. Felkenem, hagyom beszívódni, leitatom zsebkendővel.
2021. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a Garnier 50+ face fluid vált be. Nem hagy fehér nyomot és zsíros sem lesz az arcod.
2021. okt. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vettem egy niveát beleszrva abba, hogy szörnyű az inci (de legalább oktokrilén nincs benne!) és teljesen beválik.

Dm-ben a nivea shine controlt keresd. Semmi sem látszik az arcomon még a megfelelő másfél ujjnyi mennyiség felvitele után sem.

Ja ez csak 30 faktor, de télen szerintem elég ha eleget kensz és ismétled is.

2021. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!