Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógylámpák heges bőrre?

Gyógylámpák heges bőrre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy a bioptrion lámpák tényleg hatásosak-e a problémás arcbőr kezelésére?

Jelenleg az arcommal vívom a legnagyobb csatát, ugyanis 17éves lány ként nagyon megnehezíti a mindennapjaimat a heges, tágpólusú gyulladt arcbőröm. Járok kozmetikushoz, számos krémet kipróbáltam. Az egyik barátnőm dobta be az ötletet, hogy hallott erről és szerinte megérni kipróbálnom.

Azok válasza érdekelne elsősorban, akik használtak ilyen terméket.

Ahogy láttam az áruk elég húzos…A diákmunkával megkeresett pénzemből vennék, szóval maximum ilyen 50-60ezer forintot szánnék rá.

Melyik termék az ami szerintetek megérné és használna is?

Válaszaitokat előre köszönöm!



2021. szept. 30. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az esetleges helyesírási hibákért.
2021. szept. 30. 15:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a sima infralámpa is segíti a hegek gyógyulását, esetleg olcsóbb alternatívaként ki lehet először azt próbálni, bioptron lámpát még nem használtam, szóval azzal kapcsolatban viszont nem tudok tanácsot adni :(
2021. okt. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hegekre nem jó a lámpa. Kozmetikus milyen kezeléseket használ? Dermaroller,savas hámlasztás volt már?

Enyém is sajnos heges,és ezen krémek meg minimális kezelések nem segítenek.

Tudom,kissé drasztikusnak tűnhetnek az ilyen komolyabb kezelések,de nekem csak ezek segítettek.

2021. okt. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!