Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, segítség, legyantáztam...

Lányok, segítség, legyantáztam a bajuszomat és ég?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán, először, legyantáztam a bajuszomat, mivel elég sötét lett az utóbbi időben. Sajnos egy olyan pici bőr felületre is került forró gyanta, ami irritált volt eleve. Most nagyon vörös ott a terület, pici vörös erecskék vannak a helyén és ég amikor hozzá érek. El fog múlni ez? Mit tegyek rá? Félek az erecskék miatt, mert az arcomon már van néhány vörös ér, igaz aprók, de mind a bőr traumatizálásából származnak (pattanás nyomkodás). Veletek fordult már elő ilyen? Köszi...

2021. szept. 27. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első mindig ilyen. Valószínűleg, hogy holnapra már elfog múlni ezaz égető érzés, meg a pirosodás is pár órán belül. Esetleg, aloeverás krémet kenj rá, az bőr nyugtató
2021. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves választ!
2021. szept. 27. 16:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolóval egyetértek, aloverás krémet használj, ha van, de amúgy van olyan bőrnyugtató gél is, ami epilálás, gyantázás utánra van tervezve. Ha van esetleg olyanod, azt is kipróbálhatod.
2021. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 27. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Azulenol, Neogranormon.

Égési sérülés, bőrhámsérülés, bőr visszaépítése.

2021. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig legyen nálad Körömvirág krém.
2021. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!