Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha el akarok menni hogy...

Ha el akarok menni hogy legyantázzák a bajuszomat, akkor az után erősebb szálak nőnek ki és egyre sűrűbben?

Figyelt kérdés
18/l
2011. ápr. 10. 09:26
 1/5 Nárcisz:)) válasza:
48%
pontosan,ahogy mondod!szerintem a szőkíttetés jobban beválna, vagy a szőrtelenítőkrémezés !
2011. ápr. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is! A gyantától ritkulnak, és idővel el is tűnnek. Csak kicsit fájdalmas módszer.


15/L

2011. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősödnek meg. Én is gyantáztatom és kb minden este csipesszel végignézem és azokat a pár szálakat kitépkedem és így még ritkábban kell mennem.:) Fáj, az tény, de hozzá lehet szokni. :)

17/L

2011. ápr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hozzászólóval értek egyet. :D Egyáltalán nem lesznek se erősebbek se sűrűbbek. És azt h az első alkalom után is fájni fog-e az az embertől függ.Nekem csak az első alkalomkor fájt, utána meg egyáltalán nem volt vészes. És nehogy kiszőkíttesd! Mikor fényre mész sokkal jobban látszódik, és a fiúk szerint is az sokkal undorítóbb.
2011. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek :)
2011. ápr. 10. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!