Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
Olyan a hajam, mint egy szénakazal. Ha megmosom ezer felé áll és nagyon száraznak, ápolatlannak látszik. Iszonyat csúnya. Elmentem levágatni hátha jobb lesz. Most rövid, de ugyan olyan borzasztó. Ha várom, hogy zsírosodjon, ami nagyon hamar bekövetkezik akkor meg azért csúnya. Van amikor a töve zsíros, amúgy meg ezer felé áll.
2021. szept. 27. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen termékeket használsz a hajadra?Ahol levágattad a hajad nem kértél tanácsot a fodrásztól?Látatlanban nehezebb tanácsot adni.Étrended, életmódod milyen?
2021. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni pakolásokat, sampont száraz hajra, esetleg próbáld ki őket.
2021. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Haj tövére sampon, végére balzsam, és hajolaj. Ezeket tudom egyenlőre tanácsolni.
2021. szept. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon fontos hogy szárad meg. Próbáld meg körkefével szárítani vagy törölköző allatt megszáradni hagyni.
2021. szept. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Joico kezelés vált be, ugyan így voltam, mint te! Lényegében visszaépíti a hajszerkezetedet. Érdemes kb. 4 havonta ennyit rákölteni szerintem.
2021. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!