Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen igénytelenek a...

Miért ilyen igénytelenek a rockerek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindeggyik! Csak azért tünnek olyannak mert soknak hosszú haja van.. és valami szinten az azt sugározza, h nem törődik magával.. de láttam már olyan tiszta ápolt hajú rockert is....:D
2010. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

....

1. Nem minden rocker igénytelen.

2. Megkérdezhetném: Miért van ennyi plázapics@ és k.rva kinézető lány ?=)

3. Képzeld, a rockerek is szoktak fürdeni.

Ha tényleg igénytelen valaki, az engem is taszít. De ne alkoss minden rockerről ilyen véleményt.

És mások nem igénytelenek? Csak a rockerek? Vagy ezt hogy gondoltad? :)

2010. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az, és nem is védem őket, de azért ne általánosítsunk, mert "nem rockerből" is van ugyanannyi igénytelen...
2010. aug. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

rocker vagyok és most mostam hajat:P

16l legutóbb vasárnap mostam!hűűde igénytelen vagyok:D

2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 BandSz ***** válasza:
5%

Nem azt mondom, hogy nem szeretem a rokker és metálos embereket, csak a zenét nem szeretem. Gondoljuk át ugyanis egy pillanatra, hogy mi lenne a fent említett zenei irányzatok nélkül? Először is az összes ortopéd, izzadtság, hányás és sörszagú, mosdatlan rokker pi'sa be akarna jönni a diszkóba, hogy lerontsák az egy főre jutó playmate szintű csajok arányát. Ez pedig mondanom sem kell, szörnyű lenne ránk "diszkósokra" nézve. Most akár milyen részegek vagyunk, vagy akármit toltunk az arcunkba, nagyon szerencsétlennek kell lennünk, hogy ne valami fullos luvnyát vigyünk haza, mert a nagy számok törvénye alapján 10 random választásból 8 úgy is címlaplány lesz, ellenben a metál bulik felhozatalával, ahol 10 random választásból 3 már követett el korábban öngyilkosságot, aminek a még alig behegedt nyomai ott vannak a csuklóján, 3 olyan testszőrzettel rendelkezik gyakorlatilag minden hajlatban, hogy azt bármelyik tesztoszteron túltengéses hím jeti megirigyelhetne, 2 pedig szimplán olyan ronda, hogy otthon a türköket is - és nem csak a falat - feketére festették, mondván a vámpírok úgy sem látszódnak a tükörben. by Puruttya

Ammeg nekem semmi bajom a rockerekkel, rengetek jó arc ismerősöm van közülük. Sőt, én is meghalgatok elég sok számot.

2010. aug. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát egyéne válogatja én inkább hardcore műfajban vagyok otthon. de senki nem mondta rám sose h igénytelen vagyok csakmert van pár ékszerem és tetkóm. Rocker módjára is járhatsz több 10e ft-os ruhákban ez csak pénz és egyén kérdése.

18/F

2010. aug. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 21:56

Szerintem ezt Te sem gondoltad komolyan...

Ha csak nem 18 alatt vagy.

2010. aug. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Gimis koromban sok ilyen haverom volt meg koncertekre is jártam, de nem vettem észre, hogy igénytelenek lettek/lettünk volna. Biztos van köztük, ahogy a nem rockerek között is. Az ismerőseim közül akiknek hosszú hajuk volt mindegyiküknek nagyon szép és ápolt volt a haja és copfban hordták. Szóval nem az a csimbókokban lógó fajta. Egyikük sem volt büdös, meg nem jártak koszos szakadt ruhákban. Mikor elmentem pl. 1 Ossian koncertre, ahol ugye idősebbek is meg fiatalok is vannak, különb emberek voltak, mint egy sima városi szórakozóhelyen. Nem voltak hullarészegek, nem üvöltöztek, hanem kulturáltan hallgatták a zenét és beszélgettek. Ezzel szemben mikor elmentek a gimiben legmenőbbnek számító helyre, tele volt részeg tizenévesekkel, akik össze-vissza hányták magukat és üvöltöttek. Ők voltak a gimi menő csávójai.
2010. szept. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem minden rocker az... nekem is van egy csomó rocker ismerősöm, és a nagy részük nem igénytelen (az más kérdés, hogy kinek mi az igénytelen, mert van olyan ember, akinek már az is igénytelen, ha vki-tök mindegy, milyen nemű-nem szőrteleníti a hónalját, vagy ha egy csajnak rövid a haja, vagy egy pasinak hosszú -.-). Igényesen, ízlésesen öltözködnek (még akkor is, ha lazábban vagy sötétebb színekbe), mossák a hajukat rendszeresen (nem zsíros, nem korpás), fésülködnek, nem büdösek, suliba/hivatalos helyre nem mennek rögtön fesztiválozás után meg részegen, használnak dezodort,m nem büdösek... innentől meg tényleg ízlés kérdése. Egyébként minden stílusból vannak olyanok, akik igénytelenek, akik inkább elhasználnak egy fél üveg kölnit, minthogy megfürödjenek, meg akik beszívva-berúgva járnak-kelnek az utcán... szval ne általánosítsunk.
2010. szept. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
LOL. Mekkora egy hülye ember lehetsz ba**od. Meg sem érdemled, hogy válaszoljon bárki is erre a kérdésre. Nem is fogom leírni a véleményem, hülye kérdés, te pedig hülye ember lehetsz :)
2010. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!