Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten van fodrász kellék...

Budapesten van fodrász kellék bolt?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, ha valaki mondana ilyet, ami nem horribilis árkategória, de viszonylag jó termékekkel. Leginkább egy átmenetekhez alkalmas hajvágó gépet szeretnék venni, meg egy pár apróbb kelléket. Előre is nagyon köszönöm aki tud ilyet és megosztja velem! :)
2021. szept. 16. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 32-esek terén lévő wipe hairbe szoktam járni.

Vagy van a Flórián uzlethazban is egy kis kellékes bolt.

Astoria környékén egy kallos bolt van, de árulnak más termékeket is. Fodraszellato a Podmaniczky utcában is jónak tűnik.

2021. szept. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. szept. 16. 10:13
 3/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Internetes shopokat én is találtam rengeteget, csak arra voltam kíváncsi, hogy van e olyan, amit személyesen tudok megvásárolni. Köszönöm a segitséget! :)
2021. szept. 16. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ott egy csomó személyesen látogatható bolt is...
2021. szept. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!