Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők! Intim gyanta??>_<

Nők! Intim gyanta??>_<

Figyelt kérdés
Egyszerűen rettegek tőle. Tudom egy kozmetikus nap mint nap lát meztelen alsótestet de akkor is számomra jelenleg olyan mint egy megugorhatatlan akadály és nem tudom mit csináljak mert közben meg zavar és magamnak nem tudom megcsinálni.

2021. szept. 11. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nincs az a pénz!
2021. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első előtt én is borzasztóan féltem ;) És szégyenlős is vagyok.

Egyrészt keress olyan kozmetikust, akiben megbízol annyira, hogy levetkőzz előtte. Másrészt az első pár alkalom valóban fájdalmas, de megéri, és hamar megszokod majd.

2021. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nagyon nehezen fogsz tudni olyat mutatni, amit még nem látott. Nem fog tenni rád semmi megjegyzést, hiszen az ő érdeke az, hogy elégedett legyél és visszatérj.

Egyébként nem kötelező levenni a bugyit. Vegyél fel egy kicsit lazábbat hogy félre tudja húzni.

2021. szept. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Ahová én járok az a kozmetikus kifejezetten mondja hogy ő nem vállal nőket intim részen. Vagy csak férfi intim vagy a nőknek máshol bárhol.

Én ffi vagyok szoktam beszélgetni, mesélte párszor volt női vendége. De nem többet. Kérdeztem miért, mondja hogy mert budosek, váladékozik, folynak, gusztustalan. Én nem tudom e részét.

Viszont sok kozmetikus meg pasit nem vállal mert sok pasi aztán mást is akarna.

2022. márc. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a nőgyűlölő dumát minek kellett most ideröfögnöd? Akihez járok, 50-100 gyantázást csinál havonta, abból 3-4 férfi (kíváncsiságból megkérdeztem). NEM LÉTEZIk olyan kozmetikus, aki férfi gyantázásból MEGÉLNE! Egyértelmű, hogy hazudsz.
2022. márc. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 te .... vagy!

Nem én találtam ki hanem ő mesélte!!

Pont azért éri meg mert szinte ffit alig vállalnak!

Ja és masszőr, pedikűr műköröm is vállal. Nem csak gyantazas

2022. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!