Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az hogyha érintésre selymesebb...

Az hogyha érintésre selymesebb és nem olyan nehéz a hajam azt jelentheti,hogy vékonyodik?

Figyelt kérdés

Mindig szárazsággal küszködtem és érintésre olyan érdes,kemény volt. Na meg nagyon vastag szálú. Most 3 hónapja váltottam sampont és az előző 2 hétben lett ilyen hogy pihésebb,puhább stb,egyik mosás után tűnt fel. Csak fura nekem hogy így varázsütésre lett ilyen,hogy ha ez a sampon jó volt a szárazság ellen akkor miért csak ennyi idő után hatott? Vagy a másik,hogy valami miatt vékonyodik?

Telefonnal csináltam nagyított képeket és elvétve tényleg vannak olyan szálak amik vékonyabbak a többinél. Mennyire normális ez?


2021. szept. 7. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!