Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámlasztó zoknit használtatok...

Hámlasztó zoknit használtatok már? Van olyan, hogy nem hat?

Figyelt kérdés

Nem járok pedikűröshöz, szóval nincs szép lábam. Nyaranta a sok mezítlábazástól meg szandáltól nagyon bőrkeményedéses tud lenni.


Tavaly jött szembe egy ilyen hámlasztó zokni reklámja, kipróbáltam, szuperül "lerohasztotta" a talpam, tök jó volt, hosszan kitartó hatással, elég volt utána krémezgetni.


Na, idén megvettem ugyanazt, most használtam el kb. 4 napja. Párom kíváncsi volt, ki akarta próbálni, ő két napja használta el.

Na most, az ő talpa már hámlik lefelé, ahogy azt kell. Nekem meg, bár van két nap előnyöm, egészen konkrétan semmi, el se kezdett hámlani. Fürdéskor ha nagyon dörzsölöm, akkor valamennyire, de az zokni nélkül is megy, ha kiáztatom a talpam...


Van ilyen, hogy ugyanaz a cucc, amit már egyszer használtam egy éve, idén ne hasson a lábamon? Mi lehet ennek az oka?


2021. szept. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mennyire gáz a talpad, lehet neked 2x kell megcsinápni, lehet hosszabb idő kell hogy hasson
2021. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
30 napnál gyakrabban nem lehet használni, az van ráírva. :/
2021. szept. 7. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is dettó ugyan ilyen a lábam nekem is második alkalommal volt eredményes elsőre kb semmk. Jó látom neked nem első, de lehet most durvább a a lábad. Nekem nagyon brutál volt már mikor először használtam. De nekem annyira ilyen amúgy is a lábam hogy 2 hetente kellene nagy kezelés neki, hogy úgy nézzen ki mint egy női láb.
2021. szept. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem általában kell vagy 1 hét, hogy legyen látszatja. Akkor kezd igazán beindulni a hamlas
2021. szept. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!