Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova dobjátok fésülés után a...

Hova dobjátok fésülés után a hajatokat? Van olyan, aki a wc-be?

Figyelt kérdés

Engem arra tanítottak, hogy a wc-be kell dobni a hajszálakat. Ha ezt valamelyik barátnőm látta mindig ledöbbent, hogy mit csinálok. Mostmár vegyesen szoktam, ahogy esik vagy wc-ba vagy a kukába. Anyum múltkor lecseszett, hogy miért szenvedek a kukával, a wc-ba kell dobni, így rögtön ki tudom dobni őket, nincs egy út, ami alatt esetleg kicsúszik egy hajszál.

(A wc-nk a fürdőszobában van, ha hajat fésülök csak el kell fordulnom kicsit oldalra és már tudom is belerakni a hajszálakat.

Minden fésülés után kiszedem a hajszálakat a fésűkből.)


2021. szept. 3. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna a vécébe dobni a hetvencentis hajamat. Már a lefolyószűrőben úgy összegabalyodik, hogy két-három szál eltömíti az egészet. Mosás után a kád fölé hajolva bontom ki, aztán irány a kuka.
2021. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!