Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam? Ki mond...

Mitől hullik a hajam? Ki mond igazat mert akárhova megyek mindenki mást mond..

Figyelt kérdés

Még előző ősszel kezdődött,aztán 1-2 hónap alatt jól megritkult,azóta nem változott nagyon

Februárban találtam egy helyet ahol mikrokamerával megnézik,meg ott csinálnak kezelést,azóta csinálom ezt a kúrát. Előtte bőrgyógyászoknál voltam,volt egy aki ekcémát mondott,de a sláger az a férfias kopaszodás. 2 hajgyógyásznál voltam,(nem ilyen kuruzslók hanem normálisak ahova sokan is járnak)akik megnézték kamerával és azok meg rávágták hogy ez nem férfias. Ahova járok,ott is többször rákérdeztem hogy az-e,azt mondja dehogy,teljesen más. A kamerások kis ekcémát és túlzott zsír,korpásodást állapítottak meg ami miatt eltömődtek a tüszők. De a bőrgyógyászok meg androgén alopeciát,ránéznek és rávágják. Nem tudom már melyiknek higgyek. Meg megkérdezik hogy a családban milyenek a hajak,apám 62 éves és a halántéknál ugye felment valamennyire,de nem kopasz,a feje többi része jónak mondható ahhoz képest hogy 62. Nekem meg a halántéknál nem ment még fel. A nagyszülőknek is dús haja volt. Vagy hormonális baj,azért volt túlzott zsírtermelődés?


Ja és a hajgyógyász azt mondja,hogy fél év-1 év mire újra elkezdenek kinőni,most tartok fél évnél,jövőhéten megnézi újra a kamerával,kíváncsi leszek vannak-e új hajak.

21 vagyok


2021. szept. 1. 18:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oksa
2021. szept. 1. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!