Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok jó hajvasalókat?

Mondanátok jó hajvasalókat?

Figyelt kérdés

Márkára lennék kiváncsi. Hallottam a remington hajvasalóról, de abból is van több féle pl ceratin therapy, shine therapy és nem tudom eldönteni hogy melyik lenne jobb. Szerintetek?

Vagy tudtok más jó / jobb hajvasalókat?



2021. aug. 24. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Mi számít jónak? Alapvetően minél magasabb hőfokra fűt fel, annál gyorsabb és könnyebb vele formázni a hajat. A kerámialaposak az egyik legjobbak, némelyik formája pedig megengedi, hogy ne csak simítani, hanem göndöríteni is lehessen velük.
2021. aug. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És tudsz ilyet ajánlani (kerámialapos, meg hogy lehet vele göndöríteni)?
2021. aug. 25. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nekem ilyenem van egy ideje, nagyon szeretem :) hullámos loknis frizurát is szépen lehet vele csinálni, de egyenesre is jól ki lehet vele húzni a hajat:)

2021. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En nekem durván göndör hajam van és SEMMI nem tudta kivasalni....csak a GHD Gold
2021. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!