Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valami segíthet rajtam?

Valami segíthet rajtam?

Figyelt kérdés

Miután megmosom és megszárítom a hajam ugy nézek ki mint egy oroszlán.

Vagy mint egy szénakazal. Össze-vissza áll a hajam, hozzá tenném hogy nagyon dús és vastagszállú a hajam.

Amúgy a hajam egyenes.

Ha kivasallom akkor egy kicsit javítok a helyzeten, de még így se jó.

Nagyon ronda és elrontja a napjaimat. Rövid hajat akarok de így nem lehetséges és a vasalás nagyon roncsolja.

Valami praktikát tudtok ajánlani? Vagy esetleg valami haj olaj vagy sampon?

Esetleg fodrász tud segíteni?



2021. aug. 20. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Rendes (nem szárító) sampon, kondicionáló és hajolaj. Most akár tiktokon is elég gyakoei találni videókat, ahol szépen leírják, hogy pl panten, akármennyire is nagy név, nem a legjobb.

Hajvasalás előtt hővédő spray használata szinte kötelező, ott is a lehető legalacsonyabb hőmérsékletet használd, aminél jó lesz a hajad, nem kell feleslegesen 300 fok, ha 180 is jó.

Fodrász sokat tud segíteni.

Nekem egyenes, vastag és nagyon dús hajam van (értsd ha nem fésülöm ki, akkor a kihulló haj nem lóg ki, mint az átlagnak hanem ugyanúgy bent marad, hiába nem gubancos és szárítani sem egy móka)

Nekem fodrász javaslatára syoss termékeket kezdtem el használni, mivel festem ezért a color verziót.

Azóta sokat javult a hajam, viszont a sok fonás-hajvasalás-copf miatt használok hajolajat (szintén fodrász tanácsa) és azóta nincs semmi rossz.

Egyedül még hajkifésülést segítő sprayt javasolnék, ha nagyon fésülgetnéd a hajad vizesen. Anélkül sokat tudsz ártani

2021. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám. Nekem két dolog vált be: Glis kur fújós balzsam, az arany színű. Keratin van benne. De ami a legjobban az, hogy hátrafésült, összekötött hajjal aludtam. Persze ez csak 1-2 ötlet, nem biztos, hogy neked ezek fognak beválni. De mindegyiket érdemes 1 hónapig csinálni, hátha.
2021. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia, nekem viszonylag vékonyabb hajam van, de a ricinus olaj használta vált be a legjobban.

Hajmosás előtt 1 óráig szoktam rajta hagyni és utána alaposan kimosom. 2 hónap után nagyon szép fényes volt a hajam és nem szállt, illetve lehet kapni fixáló krémet is, amitől nem fog szállni a hajad.

2021. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!