Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elégge bolond vagyok ilyen téren .... de kezdeném is.. tehát fehér bőröm van, nem mondanám hogy hó fehér.. de fehér,és ugye nyáron mindig lebarnulok, olyankor kleor a bőröm, de általában nekem 1 év uttàn is olyan a bőrszínem, mint mikor lebarnultam.. és én nem tudom miért.. de eléggé fehér mániás vagyok, tehát egyszerűen nem tudom hogy miért, mindig meg nézem (bárkin) hogy fehérebb e vagyok tőle, mindig fehér bőrt akkarok, és mivel nekem mindig meg marad a nyári színem, ezért bőr hámlasztókat szoktam hasznalni , illetve bőr fehéritő krémeket, jelenleg (világos kleor bőröm van) de amúgy csak én vagyok ilyen feher mániás.. vagy így ez miért lehet?
2021. aug. 23. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy ez a normális bőrszíned, a téli pedig a nem normális, mikor kifakulsz. Bár ugye, te ki se fakulsz ezek szerint...
2021. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!