Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom hogy elégge bolond vagyok ilyen téren .... de kezdeném is.. tehát fehér bőröm van, nem mondanám hogy hó fehér.. de fehér,és ugye nyáron mindig lebarnulok, olyankor kleor a bőröm, de általában nekem 1 év uttàn is olyan a bőrszínem, mint mikor lebarnultam.. és én nem tudom miért.. de eléggé fehér mániás vagyok, tehát egyszerűen nem tudom hogy miért, mindig meg nézem (bárkin) hogy fehérebb e vagyok tőle, mindig fehér bőrt akkarok, és mivel nekem mindig meg marad a nyári színem, ezért bőr hámlasztókat szoktam hasznalni , illetve bőr fehéritő krémeket, jelenleg (világos kleor bőröm van) de amúgy csak én vagyok ilyen feher mániás.. vagy így ez miért lehet?
2021. aug. 23. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Sokan mondták hogy szebb a kleor bőr, stb... én még iss hó fehér bőrt szeretnék (fogalmam sincs minek) tavaly, nem nagyon léptem ki a házból, illetve fehéritő kremeket is használtam, és nagyon fehér lettem, most megint jott a nyár, ugye akkor mi mindig magyarba nyaralunk, és megiint le barnultam, jelenleg ugye a leg világosabb kleor bőröm van.. de én valamiért fehért akkarok.. szerintetek hagyjam így kleoran, és fogadjam ell h egyszer le barnulok uttana mar sose jonn vissza az eredeti feher színem😅
2021. aug. 23. 17:58
 2/11 A kérdező kommentje:
Dee amuugy, szerintetek melyiik bőr szín szebb?
2021. aug. 23. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a természetes bőrszíne szép mindenkinek. Hidd el, ha cseszegeted a bőrödet mindenféle készítménnyel, az nagyon rossz neki, nem köszöni meg. Ugyanúgy, ha valaki folyton szoláriumba jár, az sem egészséges.
2021. aug. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igazad van...csak nekem az eredeti színem, fehér, mégis egyszer éri a nap, onnantól kezdve kleor, es ha nem radirozom a borom, vagy esetleg nem fehéritő krémezem, akkor úgy marad.. azaz kleor..
2021. aug. 23. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor lebarnulsz, akkor a kreol a természetes színed:)
2021. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csaak az a baj.. hogy ezt most annyira nem ertem, tehat az eredeti bőrszínem fehér, de ha egyszer le barnulok, pl strandon, ugye akkor kleor.. tehát az erdeti színem megis fehér..
2021. aug. 23. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

Kérdező, javasolhatom, hogy költözz valami nagyon északi országba? Ott a pulóvert sem fogod tudni levenni egész nyáron, szép fehér maradsz.

Alternatívaként javaslom a lakásban maradást, beklímázva, hogy elviseld a meleget.

Viccen kívül: ki a fene foglalkozik azzal, ki mennyire fehér? A nyári barnaság természetes, mert a bőrödben lévő pigmentek védik meg a szervezeted a napsugarak roncsoló hatásától. A fehér bőr nap hiányában a tulajdonságod, de van egy olyan képességed, hogy le tudsz barnulni. Fontos és hasznos dolog! Én is megőrzöm a nyári barnaságom egy részét, de soha nem érdekelt.

2021. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Járjál mindig árnyékban!
2021. aug. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 válasza:
Nyáron is téli ruhába járj.
2021. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébiránt: kreol, ez a helyes írásmód.

Továbbá, bizonyos májbetegségekhez kapcsolódóan magas a vérben a bilirubin szint ill. annak különböző lebomlási termékei, amelyek szinte zöldesre színezhetik a bőrt.

2021. aug. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!