Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Philips hajvasalók tényleg...

A Philips hajvasalók tényleg ilyen rossz minőségűek?

Figyelt kérdés
Mert az enyémet 8000 ft-ért vettem és majdnem másfél óra mire kitudom magamnak vasalni, olyan nehéz vele, nem ér semmit, pár óra után megint behullámosodik, pedig lakkozom is. :S 180 ° rajta a max, lehet hogy az én hajammal van a gond, de már a kerámia is lekopott róla. Ja és olyan 1 éves lehet. Előre is köszi a válaszokat!
2010. aug. 30. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nekem is elég erős a hajam meg hosszú is és max 30 perc mire kivasalom...

de azt észre vettem hogyha be van festve a hajam akkor nehezebb vasalni....

am én carmen-t használok nekem bevált

(nem tudom magyarországon meg található e ez a márka)

2010. aug. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Philips-em van, sőt ez már a 2. darabom. Nem a legtutibb vasaló, de én viszonylag gyorsan meg tudom csinálni vele a hajamat. Viszont az a tapasztalatom, hogy a régebbim, amin nem lehetett még hőfokot állítani sokkal hatékonyabban vasalt, mint az új. A kerámialap kopását én egyiknél sem tapasztaltam, pedig az első 3 évig meg volt.
2010. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Remington vagy Gama! Ezek a legjobbak! Esetleg Belissimma..

Én 12-é vettem:

http://www.youtube.com/watch?v=ELIZw90VqJA&feature=related

göndöríteni is tud. meg vagyok vele elégedve.

2010. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!