Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy pattanásos lány is tud...

Egy pattanásos lány is tud lenni szexi? Máshogyan tekintetek rá mint egy szép arcú lányra?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy hiába a kedvesség a legtöbb fiút zavarja egy pattanásos lány. Én az vagyok, de soha nem tartottam magam emiatt kevesebbre. Mindig magabiztos voltam, és határozott. Nem vett el az önbizalmamból, hogy kevésbé vagyok szép.
2021. aug. 19. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ne haragudj, de ha annyira magabiztos lennél, fel se merülne benned a kérdés.

De válaszolva rá, nyilván egy pattanásos lány is lehet népszerű (mondjuk akikre ez igaz/igaz volt a környezetemben, ők erősen sminkeltek, ez pedig amúgy sokat rontott a bőrük állapotán), szexi. Nekem is volt nagyon pattis időszakom, általánosban cikiztek, de gimiben már senkit nem érdekelt. Sőt, igazából soha sem volt makulátlan bőröm, túl a kamaszkoron sincs sajnos, de emiatt nem éreztem, hogy hátrányban lennék.

2021. aug. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem csak pattanás de akné és akné utána hegek is vannak az arcomon és semennyire se érdekel ki mit gondol (férfi vagy nő).
2021. aug. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a szexisség a test van, a szépség az arc. A férfiakat a test sokkal jobban érdekli. Ha gyönyörű arcod lenne, de kövér lennél, senki észre sem venne.
2021. aug. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem sugall egyfajta igényességet, illetve igénytelenséget, hogy kinek milyen a bőre.

A pattanások ellen lehet és szerintem kell is küzdeni (nem jó, ha az ember bőrre gyulladt, mert se nem esztétikus, se nem túl egészséges) pl hámlasztókkal, kozmetikus hoz járással és egy helyes bőrápolási rutinnal remek eredményt lehet elérni a pattanásokal szemben (csak persze ennek jól utána kell nézni és olvasni, amire valljuk be sokan lusták és megáll a tudományok a szárítós teafaolajos szappanoknál).

Meg aztán van az a szint ahol egy bőrgyógyászat sem árt felkeresni.


Szerintem sokat tud rontani az öszképen ha valaki tele van, érett, sárgáló pattanásokal, vagy virágzik a feje a ragyáktól.

2021. aug. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%

Engem zavar.

Lehet ellene tenni. Én is pattanásos voltam, de kezeltem, és már nagyon szép a bőröm. Szerencsére hegek se maradtak.

2021. aug. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel kezelted?
2021. aug. 20. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

4es, látszik hogy soha nem volt komoly aknéd.

Lassan 10 éve nem tudok megszabadulni tőlük, jártam kozmetikushoz, bőrgyógyászhoz, vizsgálták a hormonjaim, már kb minden problémás ételt elhagytam az étrendemből, kipróbáltam az összes patikai csodaszert és 10 lépéses esti rutint, de SEMMI nem használ.

Jó lenne végre leállni a pattanás = igénytelenség sztereotípiával mert egyszerűen NEM IGAZ. Akinek problémás a bőre az általában ezerszer jobban tisztítja, ápolja és vigyáz rá, mint az aki napi kétszer megmossa vízzel és mégis szép a bőre.


Kérdező, a pattanások nem változtatnak a szépségeden. Olyanok mint pl a szeplők vagy a nagyobb anyajegyek, van aki szerint csúnya, de a többséget egyáltalán nem érdekli. A felszínes emberek máshogy tekintenek rád, igen, de így legalább tudni fogod ki az aki tényleg kedvel és nem csak a testedre hajt.

2021. aug. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
Jó pár éve voltam egy nyári táborban. Volt ott egy 14 éves lány. Nem volt különösebben csinos meg semmi egy átlagos lány. Nagyon csúnya volt az arcbőre. Rengeteg pattanás annál is több nagy heg. Nagyon fehér volt a bőre ami mégjobban kiemelte. Furcsa, hogy abból a táborból csak rá emlékszem teljesen tisztán, nem az ottani barátaimra. Ez azért van, mert mint mondtam nagyon csúnya volt a bőre mégis ő volt aki körül minden 14 éves ott keringett. Imádták őt. Azért mert valami hihetetlen nagy adag önbizalma volt. És mindenkivel elhitette, hogy ő gyönyörű szép. Volt ott egy korukbeli fiú akinek nagyon csúnya aknéja volt. Őt egyenesen megvetették csúfolták utálták. Szegénynek semmi önbizalma nem volt az arca miatt. Ez után a tábor után megtanultam, hogy nem kell a külsöm miatt szégyenkeznek. Az a fő, hogy érezzem jól magam a börömben. És ha én tényleg elhiszem, hogy jó vagyok ahogy vagyok más is úgy fog kezelni.
2021. aug. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Küzdök vele én is, ami nekem rengeteget segített az az AKNEROXID 50 mgos. Nagyon fontos mellé a hidratáló és egy arc szappan (karbonoir márka nekem megváltoztatta az életem) Sajnos elég durva az én arcom is (VOLT😌) még bőrgyógyászt is felkerestem, de a világon semmit nem segített, sőt! Sajnos hormonális betegségem miatt gyógyszert sem szedhedtem. Használd a fentieket és nem csalódsz!!!!!
2021. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!