Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam már 3 éve. mit...

Korpás a hajam már 3 éve. mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szép napod/estét! Lassan 3 éve küzdök a korpás hajjal. Ez idő alatt egyszer sem jött helyre teljesen csak enyhült. De 1 hét után ismét kritikán aluli volt.

Használtam már különböző samponokat, hajszeszeket, fejbőr radírt is. egyszer annyira meguntam hogy azthittem rosszul mosok és még videót is néztám mások hogyan mossák. Különbség nem volt szóval az nem lehet. Szárítani nem szoktam, hiszen szárazabb lesz.

Mosás gyakoriságát is csökkentettem de semmi. Használtam head&shoulder sampont is de az csak rontott a helyzeten. Használtam alpecint. Nem rontott se nem javított. Használtam Bojtorjánt de semmi. Sapkát szoktam hordani de képtelen vagyok levenni, mert gyakran látszik a korpa. Ti milyen sampont/gyógymódot tudtok? Ha tudtok akkor megköszönném ha írnál egy választ. Köszi szépen! 16/F


2021. aug. 19. 03:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári sampon kellene neked
2021. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nizoralra esküszöm. Drága, kevés adag, de hatásos.
2021. aug. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!