Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont ajánltok?

Milyen sampont ajánltok?

Figyelt kérdés
Korpás,zsiros hajra. Ami tényleg jó. Az elsevtől nagyon hullák,igaz évek óta azt használom .Értelmes válaszokat várok,köszi:))
2021. aug. 16. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kallos, barátomnak bevállt.
2021. aug. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszcsi
2021. aug. 16. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem a korpára a Head&Shoulders korpa elleni samponja jól bevált, ill. a Sulfokoll meg a Naturland kénes samponjai zsíros korpa + viszkető fejbőr kombóra (a Sulfokoll egy fokkal jobb).
2021. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nekem a Nizoral segített.
2021. aug. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a Head&Shoulders olyan viszketést és korpát hozott elő, mint még soha semmi…


amúgy, én most gyógynövényes Baba sampont használok és azt kell, hogy mondjam, jó. nagyon meglepett, mert utálom ezt a termékcsaládot.

Nekem is gyorsan zsírosodik sajnos, ha vasárnap megmostam a szerda reggel már muszáj volt megint, de ezzel bírja, csütörtök este szoktam mosni.

2021. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ha te pontoztál le, az miért haszontalan, ha nekem az vált be? Nem mindenkinek ugyanúgy működik a szervezete... nekem a Nivea sampon cseszte szét, és gyönyörűen rendbe hozta a fejbőrömet utána a Head&Shoulders.
2021. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm a Seborint hasznalja, heti 2-szer, 1szer pedig Kerastaset. Nagyon szép a haja, gyorsan nő és nem korpás már.
2021. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6.!

Nem én voltam, mire írtam már értékeltek.

Természetesen mindenkinek más a megfelelő.

Amíg használtam nekem is jó volt, de utána….

2021. aug. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!