Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Kislányom nagyon rövid...

A Kislányom nagyon rövid hajat akar vágatni magának mit tegyek meg engedjem?

Figyelt kérdés

11 éves a lányom Csütörtökön megyünk fodrászhoz és előállt azzal hogy nagyon rövid hajat szeretne magának vágatni. félek hogy az iskolában cikizni fogják érte. Szerintetek meg engedjem neki? Vagy ha nem hogyan próbáljam lebeszélni?


Erről a frizurára lenne szó .

[link]



2021. aug. 9. 21:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen, simán megengedte anya.

Azt hál isten hamar kinőttem 🤣 nem vágattam többet ilyenre.

Sosem piszkált senki miatta


28l

2021. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha megy az arcformájához nincs ezzel semmi gond.
2021. aug. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

A normális fodrász úgy is elmondja megy e az arcformájához vagy sem.

de amúgy nekem is ilyen hajam volt szakközépben.

2021. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
Ami miatt cikizhetik a suliban: a neve, hogy jó jegyei vannak, hogy nincsenek jó jegyei, hogy átlagos, hogy feltűnő, új ruhája van, nincs új ruhája és még sorolhatnám. Szóval ha cikizni akarják akkor ilyen haj nélkül is megtennék. 11 éveshez mondjuk szerintem egy picit rövid, de ha teszik neki és illik az arcához enged neki
2021. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Én azt vallom inkább tiniként élje ki magát, mint felnőttként csináljon magából bohócot.


Ha neki tetszik vágassa ilyenre, a haj szerencsére megnő. Ha mégse jön be neki hordjon kendőt vagy az utcán sapit. 😉

2021. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
87%
Ez csak haj, visszanő. Nekem anyám nem engedte meg, azóta sem felejtettem el neki, pedig 15 év eltelt..
2021. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
28%
Kövezzetek meg nem engedném. Majd olyan 14 évesen ha ragaszkodik még hozzá.
2021. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%
Ez egy olyan frizura amihez bizony olyan arcforma is kell. Egy kerekarchoz nagyon nem fog jól állni. Ha látnám, hogy jól állna neki akkor engedném. A haj gyorsan megnő. De mivel az én lányomnak kerek arca van, neki nagyon nem állna jól, le is beszélném róla.
2021. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem probléma, maximum kisfiúnak nézik majd. Találkoztam én is ilyen frizurás csajjal, először azt hittem fiú, aztán hát látszott azért, hogy a pólóját nyomja kifelé valami mell tájékon, és az arca is lányos volt. De tényleg fiúnak tűnt elsőre. Nem értem a lányok miért akarnak ilyen rövid hajat.
2021. aug. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha vagány a kislányod, és jó a fej, arcformaja ehhez a hajhoz, akkor esetleg... Ha nem, akkor semmiképp sem.
2021. aug. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!