Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha egy kpop idol képét...

Ciki ha egy kpop idol képét vinném mint minta, hogy milyen hajat szeretnék?

Figyelt kérdés
A frizura tökre egyszerű csak máson nem találtam ilyen jót és nagyon tetszik ezért is szeretnék hasonlót csináltatni. Sima egyenes haj amúgy frufruval (csaj amúgy) csak a színben nagyon tetszik. Tudom úgysem fogja felismerni a fodrász kivéve ha épp kpop rajnogó de erre kicsi az esély :D. De valahogy bennem mégis ciki kicsit, de na. Volt ezzel így valaki még ha nem is kpop idol képet vitt? :)

2021. aug. 9. 20:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztm se ciki vagy gáz.

Muta nekem is 🤩

2021. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, remélem a te fodrászod eltalálja, amit szeretnél. 😇 Én mutattam 3 képet, hogy "ennek a frufru ja tetszik, emennek a többi haja, és addig legyen felnyírva, mint ennek"-na és kb kopasz lettem, mert olló és hajnyíró fétises volt a fodrász, akihez mentem és egyik képre se hasonlítottam😂

A képet én is szívesen megnézbém, ha lehet.

2021. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki, főleg ha őt ismered akinek ilyen haja van akkor miért ne? Nincs abban semmi. Főleg, h sokszor nagyon frizkóik vannak szóval érthető :)
2021. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!