Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Deciemről rendelt valaki az...

Deciemről rendelt valaki az elmúlt 1 hónapban? Az áfa és a vám miatt kérdezem.

Figyelt kérdés

2021. aug. 2. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyit fizetsz amennyit ott látsz, kártyával kell amúgy is, én néhány hónaponta rendelek és nincs bajom, nem tudom, hogy milyen vámról beszélsz.
2021. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom hallottál róla, hogy 07.01-től a nem EU csomagok után áfát és vámot kell fizetni...
2021. aug. 4. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát attól még fixen annyit fizettem amennyit ott akkor elkértek. Honlapon nézd meg, customer service műkődik (ha már ilyen stílusban írsz), amennyit elkérnek fizetésnél annyi az összeg.
2021. aug. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem mi bajod a stílussal. Semmi olyat nem írtam, de ok
2021. aug. 5. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem volt a stílusoddal, csak fogalma sincs miről beszélsz és mire válaszol és ettől ideges. :) Kár, hogy senki nem válaszolt, én is ezt szeretném tudni, most rendelek onnan.
2023. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor leírom mégegyszer. Amennyit ott, akkor kártyával kifizetsz, annyi a végösszeg. Mivel futár hozza, mint pl a shein-t is, és azon sincs külön vám.

Nincs plusz költség.

2023. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!