Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vett valaki az elmúlt pár...

Vett valaki az elmúlt pár hónapban sencor típusú hajvágót az intersparban? (Vagy bárhol máshol, de ráismer a lenti írásra)

Figyelt kérdés

Vettem kemény 2400-ért egy sencor hajvágót, de 1 forintot nem ér. Nem vág rendesen, otthagyja a háromnegyede hajat és még tépi is.


Járt más is így?


Csak azt nem értem, hogy minek gyártanak ilyen hulladékot. Nem alkalmas arra, amire gyártják. Persze olcsó volt, értem én, de attól még sz@r nem kell legyen.



2020. máj. 26. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lidlis sajátmárkás ha lesz, az jó.
2020. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen gagyit ne vegyél.
2020. máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha garanciás akkor cseréld ki

De csak úgy mondom, hogy ha hosszú a hajad akkor nem nullásgéppel kell neki esni mert kimegy az éle a pengéknek egyből

Használj ollót ha már közepes hosszú a hajad,majd csak utána gépeld le

2020. máj. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a gagyi hajvágókat szerintem. Bevizezed a hajad, aztán leszeded pengés borotvával, az a legjobb.
2020. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!