Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most raktam fel kávés hajpakol...

Most raktam fel kávés hajpakolást, lehet vmi baja a hajamnak?

Figyelt kérdés
Szóval kihullhat vagy ilyesmi?
2010. aug. 28. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az meg milyen?És honnan vetted ezt hogy kávés hajpakolás?És miért nem jársz először utána,és csak aztán teszed fel?
2010. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem,mert a kávé koffein tartalma miatt felpezsdül a vérkeringés a fejedben,amitől jobban nő a haj,energizálja a hajhagymákat.Én legalábbis ezt olvastam.
2010. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a kávés pakolás alatt azt érted hogy főztél egy erős kávét hogy besötétítse a hajad akkor azt kell mondjam hogy nem lehet semmi baja. Ha meg fodrászkellékesben vettél kávés hajpakolást (amit egyébként csak idősebb nőknek ajánlanak) akkor is azt kell mondjam hogy izárt hogy bármi baja legyen.
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!