Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok: pedikűr otthon vagy...

Lányok: pedikűr otthon vagy szalonban?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, melyiket preferáljátok?

Én egy ideje rászoktam az itthonira, de csak mert volt pár rossz élményem pedikűrössel (nem volt kedves, lehúzós volt, nem csinálta meg szépen stb) - kialakítottam az itthoni relaxációs rutint, így nem csak olcsóbb, de magamnak szebben meg tudom csinálni.


2021. júl. 28. 18:49
A kérdező szavazást indított:
Csak szakembernél - jobban bízom benne, jobb élmény stb
Csak otthon - magamnak is meg tudom csinálni, olcsóbb stb
Vegyesen mindkettő
Soha nem pedikűrözök
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mint pedikűrös mondom, hogy a lábadtól függ. Ha van tyúkszemed, mély sarokrepedésed akkor szakember.Ha pedig alig van bőrkeményedésed és biztonságosan eléred a lábad, akkor csinálhatod magadnak is :)
2021. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sosem jártam pedikűrösnél, nem is bírnám elviselni, hogy valaki babrál a lábamon. Nincs szükségem semmi extrára, csak levágom és simára reszelem a körmeimet.
2021. júl. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

#1 teljesen egyetértek, örülök, hogy egy szakember is hozzászólt a témához.

2021. júl. 31. 12:32
 4/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy te mit használsz, esetleg valamilyen gépecskét vagy más eszközöket? Én is voltam pedikűrösnél, nincs kifejezetten gond a lábammal, nincs is tele keményedéssel,de azért vane gy kis felesleg, mégse csinálta meg szépen, nem voltam elégedett. Szeretném itthon megpróbálni, de nem tudom hogyan kezdjek neki hogy minél egyszerűbb legyen, akár valami gép igénybevételével.
2023. aug. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!