Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez egy jó arcápolási rutin?

Ez egy jó arcápolási rutin?

Figyelt kérdés

Reggel:

sima vízzel mosom meg az arcom, kivéve ha az azelőtti este használtam hámlasztót (akkor Balea MED arclemosó gél)

Revox Just Niacinamide 10%

Neutrogena Hydro Boost


Este:

Balea MED arclemosó gél

minden harmadik napon Revox Just Salicylic Acid 2%

alverde pattanás elleni SOS-szérum azokra a helyekre, ahol épp pattanás/sok mitesszer van

szintén Neutrogena Hydro Boost


Gondoltam, hogy dupla tisztításhoz be kéne szereznem egy olajos lemosót, de még nem választottam ki a terméket.

A bőrömről pedig annyit, hogy valószínűsítem, hogy kombinált. Mindig is vízhiányos volt, de a kevés tudás miatt egész életemben abban a hitben voltam, hogy száraz, mert nagyon húzódott, de ugye közben meg jöttek a pattanások és mitesszerek, úgyhogy sosem értettem, hogy most mi van.

16/L


2021. júl. 28. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Egy fényvédővel még ki kéne egészíteni a reggeli rutint, de egyébként szerintem jó lesz
2021. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, igen, azt elfelejtettem. Van, de nem használom, mert undorítóan fénylik tőle az egész fejem. Nem segít rajta sem színezett, sem transzparens púder. Folyékony alapozót meg nem szeretnék kenni az egész fejemre. Tud valaki ajánlani egy mattító fényvédőt, amit viszonylag könnyű beszerezni?
2021. júl. 28. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!